OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 V NAŠÍ AMBULANCI

Od 26.7. do 4.8.2021 možné očkování vakcínou Moderna. Podání 2. dávky bude v závislosti na                                                  podání 1. dávky, ale vychází zhruba do termínu 20.8.-30.8. 2021.

Od 26.7.2021 možné očkování jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson). 

I po naší dovolené - tedy od 20.8.2021 budeme dále pokračovat v očkování oběma vakcínami. Zájemci o očkování (i z řad neregistrovaných pacientů) se mohou hlásit na náš email. 

Vzhledem k vytíženosti telefonů a nadcházející dovolené žádáme zájemce o očkování o rezervaci termínu pomocí našeho emailu: mediseb@centrum.cz  . 

DOVOLENÁ

12.7.-23.7.2021 dovolená. Zástup pro akutní případy MUDr. Ulrychová


Potvrzení pro zaměstnavatele o prodělání onemocnění COVID 19 je zpoplatněno částkou 100kč.

PLATNÁ OPATŘENÍ - aktualizace 30.6.2020


Do odvolání platí následující:

  • celá pracovní doba je na objednání!!!!
  • na všechna ošetření, kontroly, návštěvy ordinace a kterékoliv další činnosti je nutné se objednat (chceme tím zabránit hromadění většího počtu lidí v čekárně)
  • nadále vítáme pokud využijete telefonické konzultace místo osobního kontaktu    
  • v čekárně prosím dodržujte rozestupy a používejte roušky k zakrytí úst a nosu - v čekárně i v ordinaci!!!!

UPOZORNĚNÍ

Prosíme pacienty, aby mobilní telefon do ordinace (604 999 013) používali POUZE pro telefonní hovory a NE pro SMS zprávy. Pokud si přejete nás zkontaktovat písemně, použijte prosím náš ambulantní email: mediseb@centrum.cz . Děkujeme.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO PACIENTY

  • Prosíme všechny pacienty, aby si o výpis z dokumentace žádali nejméně 5 pracovních dní předem. Během běžné ordinační doby není z časových důvodů možné výpis zhotovit.                                                            
  • Na plánovaná vyšetření (preventivní prohlídky, prohlídky do zaměstnání, potvrzení pro řidičské a zbrojní průkazy, potvrzení pro školy, potravinářské průkazy, ... ) je nutné se objednat


Všechna práva vyhrazena MediSeb s.r.o.